FBC Spartak Bílovec
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
Facebook
Instagram
Zonerama
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Sportovní haly
Ke stažení
Klubové události
Muži A
Ženy
Týmy
Muži B
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Předpřípravka
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
Fotogalerie
menu
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Sportovní haly
Ke stažení
Klubové události
Muži A
Ženy
Týmy
Muži B
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Předpřípravka
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
Fotogalerie
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
Facebook
Instagram
Zonerama
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Sportovní haly
Ke stažení
Klubové události
Muži A
Ženy
Týmy
Muži B
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Předpřípravka
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
Fotogalerie
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
Facebook
Instagram
Zonerama
Muži B
Přehled
Zápasy
Tabulka
Události
Muži B
Zápasy
Přehled
Zápasy
Tabulka
Události
Místo zápasu
Doma i venku
Doma
Venku
Čas
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
Filtrovat
září 2023
neděle
24. 9.
FBC Spartak Bílovec B
1. FBK Eagles Orlová B
ne 24. 9. 2023 10:10
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 2. kolo
6:9
ne 24. 9. 2023 10:10
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 2. kolo
neděle
24. 9.
FBC Intevo Třinec B
FBC Spartak Bílovec B
ne 24. 9. 2023 12:30
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 2. kolo
8:1
ne 24. 9. 2023 12:30
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 2. kolo
říjen 2023
neděle
15. 10.
TJ Slovan Havířov C
FBC Spartak Bílovec B
ne 15. 10. 2023 10:10
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezský přebor mužů, 3. kolo
12:1
ne 15. 10. 2023 10:10
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezský přebor mužů, 3. kolo
neděle
15. 10.
FBC Spartak Bílovec B
Z.F.K. Petrovice C
ne 15. 10. 2023 12:30
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezský přebor mužů, 3. kolo
3:10
ne 15. 10. 2023 12:30
@
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
,
Moravskoslezský přebor mužů, 3. kolo
listopad 2023
neděle
5. 11.
FBC Spartak Bílovec B
TJ Sokol Šenov
ne 5. 11. 2023 9:10
@
SH Gymnázium Orlová
,
Moravskoslezský přebor mužů, 6. kolo
2:4
ne 5. 11. 2023 9:10
@
SH Gymnázium Orlová
,
Moravskoslezský přebor mužů, 6. kolo
neděle
5. 11.
FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA
FBC Spartak Bílovec B
ne 5. 11. 2023 12:40
@
SH Gymnázium Orlová
,
Moravskoslezský přebor mužů, 6. kolo
3:1
ne 5. 11. 2023 12:40
@
SH Gymnázium Orlová
,
Moravskoslezský přebor mužů, 6. kolo
prosinec 2023
neděle
3. 12.
FBC Spartak Bílovec B
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B
ne 3. 12. 2023 15:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 8. kolo
5:2
ne 3. 12. 2023 15:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 8. kolo
neděle
3. 12.
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
FBC Spartak Bílovec B
ne 3. 12. 2023 18:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 8. kolo
4:2
ne 3. 12. 2023 18:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 8. kolo
neděle
17. 12.
1.MVIL Ostrava B
FBC Spartak Bílovec B
ne 17. 12. 2023 16:10
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezský přebor mužů, 9. kolo
5:7
ne 17. 12. 2023 16:10
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezský přebor mužů, 9. kolo
neděle
17. 12.
FBC Spartak Bílovec B
1. SC TEMPISH Vítkovice B
ne 17. 12. 2023 18:30
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezský přebor mužů, 9. kolo
4:8
ne 17. 12. 2023 18:30
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezský přebor mužů, 9. kolo
leden 2024
neděle
14. 1.
FBC Spartak Bílovec B
TJ Slovan Havířov C
ne 14. 1. 2024 9:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 11. kolo
2:6
ne 14. 1. 2024 9:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 11. kolo
neděle
14. 1.
Z.F.K. Petrovice C
FBC Spartak Bílovec B
ne 14. 1. 2024 12:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 11. kolo
2:3
ne 14. 1. 2024 12:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 11. kolo
sobota
27. 1.
1. SC TEMPISH Vítkovice B
FBC Spartak Bílovec B
so 27. 1. 2024 10:10
@
SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 14. kolo
4:4
so 27. 1. 2024 10:10
@
SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 14. kolo
sobota
27. 1.
FBC Spartak Bílovec B
FBC Intevo Třinec B
so 27. 1. 2024 12:30
@
SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 14. kolo
0:16
so 27. 1. 2024 12:30
@
SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
,
Moravskoslezský přebor mužů, 14. kolo
únor 2024
neděle
18. 2.
FBC Spartak Bílovec B
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
ne 18. 2. 2024 10:10
@
SH Paskov
,
Moravskoslezský přebor mužů, 16. kolo
1:2
ne 18. 2. 2024 10:10
@
SH Paskov
,
Moravskoslezský přebor mužů, 16. kolo
neděle
18. 2.
FBC Spartak Bílovec B
FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA
ne 18. 2. 2024 12:30
@
SH Paskov
,
Moravskoslezský přebor mužů, 16. kolo
0:2
ne 18. 2. 2024 12:30
@
SH Paskov
,
Moravskoslezský přebor mužů, 16. kolo
březen 2024
sobota
16. 3.
FBC Spartak Bílovec B
1.MVIL Ostrava B
so 16. 3. 2024 9:10
@
SH Gymnázium Orlová
,
Moravskoslezský přebor mužů, 17. kolo
6:3
so 16. 3. 2024 9:10
@
SH Gymnázium Orlová
,
Moravskoslezský přebor mužů, 17. kolo
sobota
16. 3.
1. FBK Eagles Orlová B
FBC Spartak Bílovec B
so 16. 3. 2024 11:30
@
SH Gymnázium Orlová
,
Moravskoslezský přebor mužů, 17. kolo
5:4
so 16. 3. 2024 11:30
@
SH Gymnázium Orlová
,
Moravskoslezský přebor mužů, 17. kolo
duben 2024
neděle
28. 4.
TJ Sokol Šenov
FBC Spartak Bílovec B
ne 28. 4. 2024 15:40
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezský přebor mužů, 21. kolo
2:1
ne 28. 4. 2024 15:40
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezský přebor mužů, 21. kolo
neděle
28. 4.
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B
FBC Spartak Bílovec B
ne 28. 4. 2024 19:10
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezský přebor mužů, 21. kolo
9:1
ne 28. 4. 2024 19:10
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezský přebor mužů, 21. kolo