FBC Spartak Bílovec
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
Facebook
Instagram
Zonerama
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Sportovní haly
Ke stažení
Klubové události
Muži A
Ženy
Týmy
Muži B
Dorostenci
Starší žáci
mladší žáci
Přípravka
Předpřípravka
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
Fotogalerie
MENU
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Sportovní haly
Ke stažení
Klubové události
Muži A
Ženy
Týmy
Muži B
Dorostenci
Starší žáci
mladší žáci
Přípravka
Předpřípravka
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
Fotogalerie
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
Facebook
Instagram
Zonerama
Klub
Informace o klubu
Trenéři
Sportovní haly
Ke stažení
Klubové události
Muži A
Ženy
Týmy
Muži B
Dorostenci
Starší žáci
mladší žáci
Přípravka
Předpřípravka
Nábor
Články
Kontakty
Partneři
Fotogalerie
Členská sekce
Program zápasů
Tréninky
Facebook
Instagram
Zonerama
Elévové
Přehled
Články
Události
Elévové
Přehled
Články
Události
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
říjen 2023
neděle
1. 10.
FBC Spartak Bílovec
1.FBK Sršni Rožnov p/R
ne 1. 10. 2023 9:00
@
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
,
Moravskoslezská liga elévů, 2. kolo
Odehráno
ne 1. 10. 2023 9:00
@
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
,
Moravskoslezská liga elévů, 2. kolo
neděle
1. 10.
FBC ORCA KRNOV
FBC Spartak Bílovec
ne 1. 10. 2023 10:20
@
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
,
Moravskoslezská liga elévů, 2. kolo
Odehráno
ne 1. 10. 2023 10:20
@
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
,
Moravskoslezská liga elévů, 2. kolo
neděle
1. 10.
FBC Spartak Bílovec
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
ne 1. 10. 2023 11:40
@
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
,
Moravskoslezská liga elévů, 2. kolo
Odehráno
ne 1. 10. 2023 11:40
@
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
,
Moravskoslezská liga elévů, 2. kolo
neděle
1. 10.
FBC Studénka
FBC Spartak Bílovec
ne 1. 10. 2023 13:05
@
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
,
Moravskoslezská liga elévů, 2. kolo
– : –
ne 1. 10. 2023 13:05
@
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
,
Moravskoslezská liga elévů, 2. kolo
sobota
21. 10.
FBC Spartak Bílovec
FBC ZABI Český Těšín
so 21. 10. 2023 10:00
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
Odehráno
so 21. 10. 2023 10:00
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
sobota
21. 10.
PASKOV SAURIANS
FBC Spartak Bílovec
so 21. 10. 2023 11:00
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
Odehráno
so 21. 10. 2023 11:00
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
sobota
21. 10.
FBC Intevo Třinec
FBC Spartak Bílovec
so 21. 10. 2023 12:00
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
Odehráno
so 21. 10. 2023 12:00
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
sobota
21. 10.
FBC Spartak Bílovec
FBC Hlučín
so 21. 10. 2023 13:00
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
Odehráno
so 21. 10. 2023 13:00
@
SH Stars Třinec
,
Moravskoslezská liga elévů, 6. kolo
prosinec 2023
neděle
10. 12.
FBC Spartak Bílovec
FBC Letka Toman Finance Group
ne 10. 12. 2023 8:30
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 20. kolo
Odehráno
ne 10. 12. 2023 8:30
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 20. kolo
neděle
10. 12.
FBC Spartak Bílovec
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
ne 10. 12. 2023 9:30
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 20. kolo
Odehráno
ne 10. 12. 2023 9:30
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 20. kolo
neděle
10. 12.
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
FBC Spartak Bílovec
ne 10. 12. 2023 10:30
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 20. kolo
Odehráno
ne 10. 12. 2023 10:30
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 20. kolo
neděle
10. 12.
FBC Studénka
FBC Spartak Bílovec
ne 10. 12. 2023 12:00
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 20. kolo
Odehráno
ne 10. 12. 2023 12:00
@
SC Dubina Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 20. kolo
leden 2024
sobota
20. 1.
FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ
FBC Spartak Bílovec
so 20. 1. 2024 8:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 25. kolo
Odehráno
so 20. 1. 2024 8:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 25. kolo
sobota
20. 1.
TJ Slovan Havířov Bílí
FBC Spartak Bílovec
so 20. 1. 2024 9:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 25. kolo
Odehráno
so 20. 1. 2024 9:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 25. kolo
sobota
20. 1.
FBC Spartak Bílovec
1.MVIL Ostrava
so 20. 1. 2024 11:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 25. kolo
Odehráno
so 20. 1. 2024 11:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 25. kolo
sobota
20. 1.
FBC Spartak Bílovec
FBC Vikings Kopřivnice
so 20. 1. 2024 12:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 25. kolo
Odehráno
so 20. 1. 2024 12:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 25. kolo
únor 2024
sobota
10. 2.
FBC Spartak Bílovec
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
so 10. 2. 2024 9:00
@
CITY CAMPUS
,
Moravskoslezská liga elévů, 27. kolo
Odehráno
so 10. 2. 2024 9:00
@
CITY CAMPUS
,
Moravskoslezská liga elévů, 27. kolo
sobota
10. 2.
FBC ZABI Český Těšín
FBC Spartak Bílovec
so 10. 2. 2024 10:00
@
CITY CAMPUS
,
Moravskoslezská liga elévů, 27. kolo
Odehráno
so 10. 2. 2024 10:00
@
CITY CAMPUS
,
Moravskoslezská liga elévů, 27. kolo
sobota
10. 2.
Salibandy Club Ostrava
FBC Spartak Bílovec
so 10. 2. 2024 11:00
@
CITY CAMPUS
,
Moravskoslezská liga elévů, 27. kolo
Odehráno
so 10. 2. 2024 11:00
@
CITY CAMPUS
,
Moravskoslezská liga elévů, 27. kolo
sobota
10. 2.
FBC Spartak Bílovec
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
so 10. 2. 2024 12:00
@
CITY CAMPUS
,
Moravskoslezská liga elévů, 27. kolo
Odehráno
so 10. 2. 2024 12:00
@
CITY CAMPUS
,
Moravskoslezská liga elévů, 27. kolo
březen 2024
sobota
9. 3.
FBC Spartak Bílovec
1. SC TEMPISH Vítkovice Draci
so 9. 3. 2024 11:00
@
SH Paskov
,
Moravskoslezská liga elévů, 33. kolo
Odehráno
so 9. 3. 2024 11:00
@
SH Paskov
,
Moravskoslezská liga elévů, 33. kolo
sobota
9. 3.
FBC Spartak Bílovec
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
so 9. 3. 2024 11:40
@
SH Paskov
,
Moravskoslezská liga elévů, 33. kolo
Odehráno
so 9. 3. 2024 11:40
@
SH Paskov
,
Moravskoslezská liga elévů, 33. kolo
sobota
9. 3.
Toro Salibandy Ostrava
FBC Spartak Bílovec
so 9. 3. 2024 12:00
@
SH Paskov
,
Moravskoslezská liga elévů, 33. kolo
– : –
so 9. 3. 2024 12:00
@
SH Paskov
,
Moravskoslezská liga elévů, 33. kolo
sobota
9. 3.
PASKOV SAURIANS
FBC Spartak Bílovec
so 9. 3. 2024 13:20
@
SH Paskov
,
Moravskoslezská liga elévů, 33. kolo
Odehráno
so 9. 3. 2024 13:20
@
SH Paskov
,
Moravskoslezská liga elévů, 33. kolo
sobota
23. 3.
FBC Spartak Bílovec
1. SC BOHUMÍN 98
so 23. 3. 2024 9:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
Odehráno
so 23. 3. 2024 9:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
sobota
23. 3.
FBC Letka Toman Finance Group
FBC Spartak Bílovec
so 23. 3. 2024 10:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
Odehráno
so 23. 3. 2024 10:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
sobota
23. 3.
FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
FBC Spartak Bílovec
so 23. 3. 2024 11:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
Odehráno
so 23. 3. 2024 11:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
sobota
23. 3.
FBC Spartak Bílovec
FbC KOVO KM Frýdek-Místek
so 23. 3. 2024 12:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
Odehráno
so 23. 3. 2024 12:00
@
SH SOŠ Dopravní Ostrava
,
Moravskoslezská liga elévů, 36. kolo
duben 2024
sobota
20. 4.
FBC Spartak Bílovec
FbK Horní Suchá
so 20. 4. 2024 9:00
@
SH Bospor Bohumín
,
Moravskoslezská liga elévů, 42. kolo
Odehráno
so 20. 4. 2024 9:00
@
SH Bospor Bohumín
,
Moravskoslezská liga elévů, 42. kolo
sobota
20. 4.
FBC Spartak Bílovec
1. SC BOHUMÍN 98
so 20. 4. 2024 10:00
@
SH Bospor Bohumín
,
Moravskoslezská liga elévů, 42. kolo
Odehráno
so 20. 4. 2024 10:00
@
SH Bospor Bohumín
,
Moravskoslezská liga elévů, 42. kolo
sobota
20. 4.
Toro Salibandy Ostrava
FBC Spartak Bílovec
so 20. 4. 2024 11:00
@
SH Bospor Bohumín
,
Moravskoslezská liga elévů, 42. kolo
Odehráno
so 20. 4. 2024 11:00
@
SH Bospor Bohumín
,
Moravskoslezská liga elévů, 42. kolo
sobota
20. 4.
FBC Vikings Kopřivnice
FBC Spartak Bílovec
so 20. 4. 2024 12:30
@
SH Bospor Bohumín
,
Moravskoslezská liga elévů, 42. kolo
Odehráno
so 20. 4. 2024 12:30
@
SH Bospor Bohumín
,
Moravskoslezská liga elévů, 42. kolo
květen 2024
sobota
4. 5.
1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor
FBC Spartak Bílovec
so 4. 5. 2024 9:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 48. kolo
Odehráno
so 4. 5. 2024 9:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 48. kolo
sobota
4. 5.
FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ
FBC Spartak Bílovec
so 4. 5. 2024 10:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 48. kolo
Odehráno
so 4. 5. 2024 10:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 48. kolo
sobota
4. 5.
FBC Spartak Bílovec
1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
so 4. 5. 2024 12:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 48. kolo
Odehráno
so 4. 5. 2024 12:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 48. kolo
sobota
4. 5.
FBC Spartak Bílovec
TJ Slovan Havířov Modří
so 4. 5. 2024 13:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 48. kolo
Odehráno
so 4. 5. 2024 13:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 48. kolo
neděle
5. 5.
FBC Spartak Bílovec
FBC Studénka
ne 5. 5. 2024 9:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 49. kolo
Odehráno
ne 5. 5. 2024 9:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 49. kolo
neděle
5. 5.
1. SC BOHUMÍN 98
FBC Spartak Bílovec
ne 5. 5. 2024 10:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 49. kolo
Odehráno
ne 5. 5. 2024 10:00
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 49. kolo
neděle
5. 5.
FBC Spartak Bílovec
PASKOV SAURIANS
ne 5. 5. 2024 11:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 49. kolo
Odehráno
ne 5. 5. 2024 11:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 49. kolo
neděle
5. 5.
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
FBC Spartak Bílovec
ne 5. 5. 2024 12:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 49. kolo
Odehráno
ne 5. 5. 2024 12:30
@
SH ZŠ Komenského Bílovec
,
Moravskoslezská liga elévů, 49. kolo